Poziv za učešće: "Programi Evropske unije - FP7 za MSP i mobilnost"

Ministarstvo civilnih poslova BiH uz podršku Austrijske razvojne agencije, a u saradnji sa Privrednom komorom RS, organizuje info dan na temu ,,Programi Evropske unije - FP7 za MSP i mobilnost".

Cilj info dana je predstaviti mogućnosti učešća u EU programima i ujedno razgovarati o istraživačkim prioritetima za Bosnu i Hercegovinu.

Info dan ce se održati u utorak, 25. oktobra 2011. godine, u Privrednoj komori Republike Srpske (Đure Daničića l/I I , u Banjoj Luci), sa početkom u 11:00 časova.

Pozivamo zainteresovane za učešće na info danu da dostave registracijske formulare na email: dina.masnik-culahovic@mcp.gov.ba, najkasnije do 24. oktobra, u 13:00 časova.

Za dodatne informacije kontaktirajte Sektor za nauku i kulturu Ministarstva civilnih poslova BiH na broj telefona: 033/492-585.

Dnevni red

Obrazac za učešće